fbpx

Teczka ofertowa

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas! Odpowiemy niezwłocznie.

Teczka ofertowa – produkt przydatny, znajdujący zastosowanie zarówno w pracy jak i w domu. Ułatwia przechowywanie, segregowanie i obieg dokumentów. Doskonale sprawdzą się w każdej firmie do przechowywania i organizowania dokumentów, a także do wzmocnienia wizerunku wśród potencjalnych klientów.

Są świetnym narzędziem pracy handlowców, pomagają w przedstawieniu oferty. Łączą w sobie walory promocyjne z funkcjonalnością. Pomagają w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy.

Drukarnia Passa produkuje teczki ofertowe z indywidualną grafiką i nadrukiem firmowym bądź reklamowym w różnych rodzajach uszlachetnienia.

Najbardziej popularne są teczki w formacie A4, jedno lub dwubigowe z miejscem na wizytówkę lub bez. To czy teczka jest foliowana w dużej mierze zależy od grupy docelowej dla której jest ona wykonana, od jej przeznaczenia, projektu i oczywiście budżetu zamawiającego. Nie należy jednak przesadzać z oszczędnością, przy zamawianiu teczki ofertowej. Można wydrukować teczki na cienkim papierze tylko co przez to zyskamy? Co prawda w budżecie firmy zostaną pieniądze, ale teczka szybo się zniszczy, rogi będą się zawijać, teczka szybko się podrze, to raczej nie przyciągnie do nas klienta, a wręcz przeciwnie.

Podobnie jak w przypadku długopisów czy notesów teczka to produkt, który cieszy się dużą popularnością i chętnie jest zamawiany wśród naszych klientów. Teczka wraz z dokumentami czy ofertą może przejść przez “kilka par rąk” dlatego oddziaływanie projektu i reklamy na teczce jest tak duże. Nie należy zawierać zbyt dużo informacji, raczej zaleca się tylko logo i danych.

Najważniejsze jest pierwsze wrażenie – to znane powiedzenie sprawdza się w wielu dziedzinach życia. Wchodząc do biura, firmy czy instytucji i widząc piętrzące się chaotycznie dokumenty, nieład i bałagan, nie wywrze to na nas pozytywnych skojarzeń, natomiast gdy “papiery” są ułożone i w do dodatku znajdują się w takich samych teczkach z pewnością wywoła to w nas pozytywne skojarzenia, a tym samym buduje się zaufanie do marki

F. H. U. Passa

Adres siedziby: Lipniak 8J, 20-050 Lublin

Czynne:
Pon – Pt: 9:00 – 16:00
Sob – Nie: nieczynne

  • Tel.: +48 602 617 463, +48 660 740 790 
  • Email: f.passa@wp.pl