fbpx

Notesy

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas! Odpowiemy niezwłocznie.

Trudno wyobrazić sobie pracę bez notesu. Obojętnie jaką pracę wykonujemy, zawsze coś trzeba zapisać, zanotować. Warto zatem wykorzystać to używając notesu jako nośnika reklamy. Czasem najprostsze rozwiązania są najlepsze.

Funkcjonalność – to chyba największa zaleta notesu. Wato poświęcić chwilę na właściwe jego zaprojektowanie. Projekt musi współgrać z wizerunkiem firmy, nie powinien też być zbyt krzykliwy bo to może przynieść odwrotny efekt. Notes zwróci uwagę gdy projekt będzie estetyczny i będzie można w sposób wygodny coś zanotować.

Nie bez powodu notesy duże czy małe, z okładką lub bez, kwadratowe lub prostokątne, klejone lub szyte są tak bardzo “lubiane” przez osoby obdarowywane.

Zamiast kilku czy kilkunastu karteczek z notatkami mamy notes, który ułatwi i usprawni naszą pracę.

Reklama lub informacja trafi nie tylko do jednej osoby, zawsze karteczki trafiają dalej no bo przecież notes po to jest – aby coś komuś zanotować nie tylko sobie, czasem ktoś zabiera notes na różne konferencje, szkolenia itp.

Jest to naprawdę fantastyczny nośnik reklamowy trafiający do nieograniczonej liczby odbiorców z różnych środowisk czy branż – są to przyszli klienci naszej firmy. Odpowiedni notes będzie na szkolenia czy konferencje powinien mieć format A5 lub nawet A4, mniejsze formaty sprawdzą się na biurko, do aktówki, czy damskiej torebki.

To po którym boku notes jest klejony, oraz ilość karteczek też mam znaczenie, istnieje możliwość dziurowania karteczek, dzięki temu użytkownik może z łatwością wpiąć je do teczki czy segregatora.

Notes to jeden z tańszych gadżetów reklamowych co oczywiście ma znaczenia dla wielu firm. Jest to gadżet przydatny w każdej branży i w każdej grupie wiekowej. Zamiast wydawać pieniądze na mało funkcjonalne i drogie gadżety watro rozważyć zamówienie większej ilości notesów które trafią do wielu odbiorców nie tylko tych obdarowanych.

Tym niepozornym tanim, funkcjonalnym i ponadczasowym gadżetem budujesz świadomość własnej marki. Ładny i solidnie wykonany sprawi iż

Twoja firma zostanie zapamiętana i pozytywnie postrzegana.

F. H. U. Passa

Adres siedziby: Lipniak 8J, 20-050 Lublin

Czynne:
Pon – Pt: 9:00 – 16:00
Sob – Nie: nieczynne

  • Tel.: +48 602 617 463, +48 660 740 790 
  • Email: f.passa@wp.pl