fbpx

Pomożemy Tobie
zaistnieć w kilku obszarach.

Druk

Drukujemy wszystkie rodzaje materiałów poligraficznych i reklamowych: broszury, foldery, kalendarze i wiele więcej w atrakcyjnych cenach.

Autoinformator

Jesteśmy wydawcą branżowego czasopisma motoryzacyjnego oraz portalu Autoinformator.pl. Z sukcesem zareklamujesz u nas swoje usługi.

Rekalma zewnętrzna

Wykonujemy różnego rodzaju reklamy wizualne, takie jak np. potykacze, banery, bilbordy, szyldy, reklamy świetlne czy litery 3D.

Tworzenie stron www

Wykonujemy nowoczesne, lekkie i responsywne strony WWW. Z chęcią wykonamy, także ambitniejsze projekty, jak np. sklepy internetowe.

O naszej firmie

Drukarnia PASSA założona została w 1995 roku. Od tego czasu działamy nieprzerwanie i cały czas podnosimy jakość oferowanych usług. Inwestycje w sprzęt oraz szkolenia pracowników przynoszą efekty w postaci wciąż poszerzającego się grona zadowolonych klientów. Proponujemy szeroki wachlarz usług. Specjalizujemy się głównie w druku offestowym. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i firmy. Cechuje nas terminowość w realizacji zleceń oraz przystępne ceny. Jesteśmy od tego, aby pomóc każdej firmie w wykreowaniu wizerunku poprzez właściwy dobór i wykonanie materiałów reklamowych. Nawet prosta ulotka potrafi dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, a przez to trafia ona do potencjalnych przyszłych klientów Twojej firmy. Zapraszamy do skorzystanie z naszej oferty!

OFERTA DRUKU

To jedna z popularnych metod prezentacji usług lub produktów każdej firmy. Drukujemy katalogi i foldery profesjonalną  metodą offsetową, składane, szyte, uszlachetniane folią matową, błyszczącą, lakierem punktowym itp.

Katalogi

Katalog to jedna z najbardziej popularnych metod prezentacji usług lub produktow każdej firmy . Drukujemy katalogi i foldery profesjonalną metodą offsetową, składane, szyte, uszlachetniane folią matową, błyszczącą, lakierem punktowym itp.

Katalogi są na ogół formą prezentacji firmy, produktem marketingowym zawierającym spis towarów i usług oferowanych klientom. Mogą mieć formę instrukcji, przewodnika, folderu. Składają się z kilku do kilkudziesięciu stron zadrukowanych dwustronnie. Zwykle wykorzystuje się je na giełdach, targach, wystawach oraz w siedzibach firm. Niekiedy przesyła odbiorcom indywidualnym pocztą.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo katalogi składane, szyte, klejone na gorąco, w oprawie twardej tekturowej i miękkiej, wytwarzane metodą druku offsetowego lub cyfrowego, uszlachetnione folią matową, błyszczącą lub lakierem punktowym.

Broszury

Broszura jest to wyrób poligraficzny wykorzystywany w reklamie i marketingu , zawierający wiele informacji, danych i objaśnień dla kontrahenta . Broszura liczy zazwyczaj powyżej 6 stron.

To kolejny produkt oferowany przez drukarnię Passa. Broszury zazwyczaj zawierają większą ilość informacji. Szczegółowe opisy produktów lub usług wraz ze zdjęciami, a także schematy i tabele pozwalają dobrze zareklamować Państwa firmę. Broszury zawierają więcej niż jeden arkusz zadrukowany obustronnie.

W naszej ofercie znajdują się broszury w oprawie zeszytowej (szyte) zarówno te całkiem proste jak i bardziej złożone. Możecie Państwo zamówić produkt z okładką lub bez, o niskiej bądź wysokiej gramaturze, sztywności i wytrzymałości papieru. Ponadto w przypadku broszur wysokiej jakości świadczących o prestiżu firmy dostępne są wykończenia (zarówno dla okładek jak i stron wewnętrznych): mat, folia mat, błysk, folia błysk.

Opakowania

Wykonujemy opakowania papierowe i tekturowe dla produktów spożywczych oraz przemysłowych.

Drukarnia Passa oferuje Państwu szeroki wachlarz opakowań: od cienkich, papierowych – stosowanych do przenoszenia lekkich produktów nie wymagających dużej trwałości i sztywności, po kartonowe i tekturowe – sprawdzające się przy produktach spożywczych i przemysłowych. Szczególnie przydatną techniką drukarską, zwiększającą atrakcyjność opakowań kartonowych i ich odporność na czynniki zewnętrzne jest kaszerowanie, czyli oklejanie cienkim papierem (zadrukowanym bądź nie).

Produkowane przez nas opakowania to gwarancja estetyki połączonej z wytrzymałością. Pozwalają nie tylko chronić umieszczony w nich towar, ale dzięki odpowiednim projektom – również go reklamują.

Etykiety

Etykieta jest konieczna do identyfikacji każdego dostępnego w handlu produktu. Wykonujemy etykiety samoprzylepne, papierowe, lub z folii a także tak zwane metki i inne karty specyfikacji towaru 

Zadrukowane, często samoprzylepne, wykonane z papieru lub folii etykiety służą identyfikacji produktu, ale są też znakiem firmowym producenta. Sprawdzają się przy różnego rodzaju towarach: komputerach i sprzęcie elektronicznym, meblach, tekstyliach, AGD, itp. Atrakcyjnie zaprojektowana etykieta pełni funkcję nie tylko informacyjną. Jest też w stanie przyciągnąć uwagę odbiorcy, wzbudzić jego zainteresowanie produktem.

Drukarnia Passa wykona dla Państwa etykiety, metki i inne karty specyfikacji produktu dowolnej wielkości, kształtu (także z dziurkami, tulejkami) i koloru. Służymy pomocą w doborze technik, metod drukarskich oraz gramatury papieru lub kartonu. Oferujemy doradztwo w zakresie projektowania oraz kompozycji treści i zdjęć.

Teczki

Produkujemy teczki ofertowe z indywidualną grafiką i nadrukiem firmowym lub reklamowym. Teczki to doskonałe narzędzie dla handlowców i prestiżowy sposób przedstawienia oferty reprezentowanej przez nich firmy.

Teczki ofertowe doskonale sprawdzą się w każdej firmie do przechowywania i organizowania dokumentów, a także do wzmocnienia wizerunku wśród potencjalnych klientów. Są świetnym narzędziem pracy handlowców, pomagają w przedstawieniu oferty. Łączą w sobie walory promocyjne z funkcjonalnością. 

Drukarnia Passa produkuje teczki ofertowe z indywidualną grafiką i nadrukiem firmowym bądź reklamowym w różnych rodzajach wykończenia. Mat + lakier dyspersyjny to najbardziej popularna opcja. Do kolorowych, wypełnionych grafikami i zdjęciami projektów pasują natomiast uszlachetnienia folią matową i błyszczącą. Ponadto oferujemy teczki zadrukowywane obustronnie, z wytłoczeniami, z lakierem UV i inne.

Wizytówki

Podstawowy nośnik reklamy i identyfikacji każdej firmy. Wizytówki imienne powinny być czytelne i eleganckie, natomiast firmowe z reguły są krzykliwe i wielobarwne. 

Pierwsze wizytówki pojawiły się w Chinach. W Europie dużą popularnością cieszyły się we Francji w czasach Ludwika XIV, a także w Rosji w okresie rządów Katarzyny II.

Współczesna wizytówka to prostokątny, zadrukowany treścią podręczny kartonik, który jest nośnikiem reklamy i identyfikuje firmę, markę, osobę. Ułatwia kontakty biznesowe i personalne, umacnia wizerunek. Wizytówki imienne powinny być czytelne i eleganckie, natomiast firmowe z reguły są bardziej wyraziste, często krzykliwe i wielobarwne.

Oferujemy Państwu druk wizytówek cyfrowych i ofsetowych, tłoczonych i składanych, z wykończeniem matowym lub błyszczącym, z zadrukiem jedno- lub obustronnym.

Ulotki

Szeroka oferta tego typu nośnika informacji pomaga zdobyć nowe grono klientów . Ulotki mogą mieć format od a 6 czyli 105 mm x 148 mm po formaty a4 i a3 .

Wielkości ulotek dostosowujemy do ilości informacji, które mają zawierać . Może to być kilka krótkich haseł po rozbudowaną ofertę wielopunktową zachęcającą np ceną.

Jeśli chcecie Państwo uczynić swoją działalność bardziej widoczną i rozpoznawalną proponujemy najprostszy i najpopularniejszy nośnik treści reklamowych – ulotkę. Jest to produkt poligraficzny składający się tylko z jednego arkusza papieru zadrukowanego z jednej lub obu stron. W ulotce można przekazać informacje na temat produktu, firmy, organizacji, instytucji, osoby, dlatego wyróżniamy wiele ich rodzajów: informacyjne, handlowe, polityczne, reklamowe. W zależności od przekazu różnią się formatem, wielkością, kolorystyką, rodzajem papieru (najczęściej stosuje się papier kredowy), metodą druku. Mogą być proste lub składane (w „Z”, czyli tzw. harmonijkę albo „C”, tzw. ołtarzyk). W toku produkcji ulotki bardzo sporadycznie uszlachetnia się, gdyż są produktem najczęściej rozdawanym bezpłatnie i bardzo nietrwałym (tzn. wyrzucanym po przeczytaniu), służącym jedynie przekazaniu treści.

Passa wydrukuje dla Państwa każdy rodzaj ulotek według wybranego projektu.

Plakaty

Drukujemy plakaty różnego formatu od A4 do B2 . Plakaty są jedno i dwustronne w zależności od potrzeb klienta. 

Dzięki plakatom można z łatwością rozreklamować wydarzenie sportowe, kulturalne, społeczne, polityczne, zapoznać klientów z nową ofertą, usługą, promocją, sezonową wyprzedażą, towarem. Najczęściej plakaty występują w formie dużego arkusza papieru zadrukowanego jednostronnie. Rozmiar ma znaczenie dla funkcjonalności tego wyrobu poligraficznego – im większy format, tym bardziej czytelny i przykuwający uwagę odbiorcy przekaz.

W drukarni Passa powstają plakaty wysokiej jakości, wykonane solidnie i z najwyższą starannością. W zależności od potrzeb klienta, zabezpieczamy powierzchnie naszych wyrobów lakierami lub laminujemy folią, by uchronić przed mechanicznymi uszkodzeniami oraz promieniowaniem UV.

Papiery firmowe

Wieloletnie doświadczenie sprawia, że firmy z dużym stażem marketingowym zamawiają papier firmowy ze swoim logo a także ofertą zawartą w kilku hasłach.

Papier firmowy to jeden z wielu sposobów na zareklamowanie się, wzmocnienie wizerunku i identyfikacji firmy wśród kontrahentów. Wykorzystuje się go w korespondencji biznesowej, podczas przygotowywania ofert cenowych, wystawiania faktur. Jest prostym wyrobem poligraficznym drukowanym jednostronnie na papierze offsetowym, niekiedy o podwyższonym poziomie bieli.

W zależności od Państwa potrzeb drukujemy papier firmowy różnej wielkości (format A5, A4), o gładkiej powierzchni w pełnym kolorze. Wycinamy też otwory umożliwiające wpięcie dokumentacji do segregatorów.

Bloczki

Bloczki i notesy drukowane są na papierach offsetowych , standardowo mają 25-50 kartek jednakże ilość ta jest dostosowywana indywidualnie do potrzeb klienta. 

Bloczki i notesy pozwalają w lapidarny sposób przekazać najważniejsze informacje o firmie, zareklamować produkt. Mogą mieć różne formaty i kształty, posiadać okładkę (białą, zadrukowaną, uszlachetnioną folią), dziurkowane (w celu wpięcia do segregatora) albo perforowane kartki (w celu łatwiejszego odrywania), być klejone lub spiralowane. Ponadto drukuje się je na papierze offsetowym, ozdobnym, barwionym albo samokopiującym.

Gwarantujemy szybkość wykonania, konkurencyjne ceny i wysoką jakość obsługi. Swoją ofertę dopasowujemy do potrzeb klienta.

Kalendarze

Kalendarz to narzędzie niezbędne przy planowaniu spotkań, wydarzeń, ważnych uroczystości. Łączy w sobie funkcje praktyczne i estetyczne.

Często jest też ważnym elementem marketingowym. Kalendarz ścienny zawieszony w widocznym miejscu jest darmową powierzchnią reklamową dostępną przez cały rok. Dlatego warto zadbać o jego atrakcyjny wygląd. Odpowiednio wyeksponowany z pewnością przyciągnie uwagę odbiorcy.

Drukarnia Passa oferuje szeroki wachlarz różnorodnych możliwości, jeśli chodzi o produkcję kalendarzy. Drukujemy kalendarze ścienne (jedno-, dwu- i trójdzielne klejone oraz ze sprężynką; plakatowe), książkowe, listkowe i planery biurkowe (stojące i podkładki). Wykonujemy też produkty nietypowe na specjalne zamówienie klienta.

F. H. U. Passa

Adres siedziby: Lipniak 8J, 20-050 Lublin

Czynne:
Pon – Pt: 9:00 – 16:00
Sob – Nie: nieczynne

  • Tel.: +48 602 617 463, +48 660 740 790 
  • Email: f.passa@wp.pl