fbpx

Długopisy

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas! Odpowiemy niezwłocznie.

Długopis zawsze warto mieć przy sobie. Niska cena sprawia że długopisy reklamowe cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno firm zamawiających gadżety reklamowe jak osób dla których są one przeznaczone.

Ciągle coś zapisujemy w domu, w pracy, w samochodzie, w urzędzie a nawet w sklepie. Większość z nas ma przy sobie przynajmniej jeden długopis w torbie, aktówce, kieszeni marynarki czy w plecaku, nieważne gdzie, ważne aby go mieć.

Długopis sprawdzi się wszędzie.

Długopisy mogą być plastikowe z kolorowym nadrukiem (w full color, jeden lub dwa kolory) albo metalowe z grawerem jednostronnym lub dwustronnym lub ekskluzywne idealne na prezent.

Na targach, szkoleniach czyli na krótkotrwałych kampaniach i akcjach reklamowych często rozdaje się w dużej ilości długopisy, plastikowe rozdaje się ich wtedy bardzo dużo.

Model ekskluzywny często w zestawie z piórem czy ołówkiem to gadżet przeznaczony dla mniej licznego grona, dla osób z wąskiego kręgu na których chcemy wywrzeć pozytywne skojarzenie czy chcemy być dobrze zapamiętani. Warto zatem zastanowić się jaki rodzaj jest nam potrzebny.

Czy wystarczy miejsca?
Miejsca jest mało, ale wystarczy by zawrzeć najważniejsze hasła, logo, czy dane. To jaki długopis wybierzemy i co na nim umieścimy zależy tylko od nas. Obecnie technika pozwala na wykonanie każdego nadruku czy graweru

Długopis – mała wielka rzecz
Pierwszy długopis powstał w 1938 roku, wynalazł go węgierski wynalazca i dziennikarz László Bíró, jednak opatentowany został w Paryżu. Pewnie nawet nie spodziewał się że jego wynalazek stanie się tak popularny.

Obecnie mamy niezliczoną ilość wzorów tego małego, taniego reklamowego gadżetu.

F. H. U. Passa

Adres siedziby: Lipniak 8J, 20-050 Lublin

Czynne:
Pon – Pt: 9:00 – 16:00
Sob – Nie: nieczynne

  • Tel.: +48 602 617 463, +48 660 740 790 
  • Email: f.passa@wp.pl